Noticias

Irakasleen kontaktuak eguneratuak

Comparte en:
Compartir en facebook
Compartir en twitter
Compartir en linkedin
Compartir en whatsapp

Irakasleen kontaktuak eguneratuak ditugu! Gure Irakasleak eta Kontaktuak sailan dituzue eskuragarri.

Zuzendaritza

Zuzendaria: Idoia Illarramendi- iillarramendi@jasoikastola.net
Adiministrazio Burua: Xabier Agirre xagirre@jasoikastola.net

Idazkaritza

Ainhoa Villabona: avillabona@jasoikastola.net

Amaia Otazu: aotazu@jasoikastola.net

Jantokia

Jantokiko arduraduna: Gurutzne Kaltzakorta / gkaltzakorta@jasoikastola.net

2 Urteko gela

2 urte A – Amaia Lasarte – alasarte@jasoikastola.net

2 urte B – Esther Mikeo – emikeo@jasoikastola.net

Haur Hezkuntza

1A – Espe Atxa –eatxa@jasoikastola.net
1B- Jone Iribarren –jribarren@jasoikastola.net

2A- Irene Casajus –icasajus@jasoikastola.net
2B- Andone Salbarredi–asalbarredi@jasoikastola.net

3A-Nerea Zabalo–nzabalo@jasoikastola.net
3B- Begoña Fernández –bfernandez@jasoikastola.net

Orientatzailea: Maite Mariñelarena mmarinelarena@jasoikastola.net
Ingelera: Axun Lizarraga alizarraga@jasoikastola.net
Musika: Ainhoa Erdozain aerdozain@jasoikastola.net
Heziketa Berezia eta logopedia: Ainitze Arretxe aarretxe@jasoikastola.net

Irakasle laguntzailea: Arantxa Aleman aaleman@jasoikastola.net

Lehen Hezkuntza

1A-Elena Roncal-eronkal@jasoikastola.net
1B-Kontxi Atxa –katxa@jasoikastola.net

2A-Arantxi Barandiaran –abarandiaran@jasoikastola.net
2B-Elene Oliden –eoliden@jasoikastola.net

3B-Beatriz Iriarte –biriarte@jasoikastola.net
3A-Ana Larrañaga –alarranaga@jasoikastola.net

4A-Ana Ronco –arronco@jasoikastola.net
4B-Arantxa Bereziartua –abereziartua@jasoikastola.net

5A-Teresa Agorreta – tagorreta@jasoikastola.net
5B-Irantzu Zabalza –izabalza@jasoikastola.net

6A- Xabier Garcia de Eulate –xgdeulate@jasoikastola.net

6B- Dabid Albira –dalbira@jasoikastola.net

Orientatzailea: Maite Mariñelarena LH1-LH2 mmariñelarena@jasoikastola.net eta Maite Ormaetxea LH3-LH6 mormaetxea@jasoikastola.net

Ingelera: Maittane Fagoaga mfagoaga@jasoikastola.net  eta  Leire Iartza liartza@jasoikastola.net
Musika: Ainhoa Erdozain aerdozain@jasoikastola.net
Gorputz Heziketa: Felix Senar –fsenar@jasoikastola.net eta Maittane Fagoaga mfagoaga@jasoikastola.net
Heziketa Berezia: Amaia Tolosa atolosa@jasoikastola.net

Beste ikasgaiak: Bego Egiluz begiluz@jasoikastola.net

D.B.H.

ZIENTZIAK

Patxi Arellano: parellano@jasoikastola.net (DBH2A TUTOREA)

Nerea Martínez:nmartinez@jasoikastola.net (DBH2B TUTOREA)

Antxon Zabalza:azabalza@jasoikastola.net (DABH4A TUTOREA)

Xabier Arrizibita: xarrizibita@jasoikastola.net

Eneko Aizagirre:eaizagirre@jasoikastola.net (DBH3A TUTOREA)

HIZKUNTZAK

EUSKARA:

Izaskun Etxeberria:ietxeberria@jasoikastola.net

Andoni Sagastibeltza asagastibeltza@jasoikastola.net (DBH3B TUTOREA)

Unai Arellano uarellano@jasoikastola.net

GAZTELANIA:

Jaime Goñi jgoni@jasoikastola.net (DBH1B TUTOREA)

Amaia Larranbebere alarranbebere@jasoikastola.net (+ FRANTSESA)

INGELERA:

Fernando Lopez fer@jasoikastola.net

Nerea Zulaika nzulaika@jasoikastola.net (DBH1A TUTOREA)

HUMANITATEAK

Joseba Arbaiza:jarbaiza@jasoikastola.net

Alfontso Garziandia:agartziandia@jasoikastola.net (DBH 4B TUTOREA)

GORPUTZ HEZIKETA
Imanol Janices imanoljanices@jasoikastola.net

ORIENTATZAILEA

Edu Serna eserna@jasoikastola.net

BATZORDE BURUAK- 

Ikastolako Euskara Plana: Unai Arellano uarellano@jasoikastola.net

Jasangarritasuna/ Sostenibilidad: Joseba Arbaiza jarbaiza@jasoikastola.net

Bizikidetza / Convivencia: Andoni Sagastibeltza asagastibeltza@jasoikastola.net

Musikala: Imanol Janices musikala@jasoikastola.net

Comparte en:
Compartir en facebook
Compartir en twitter
Compartir en linkedin
Compartir en whatsapp

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Noticias

Noticias relacionadas

EXAMENES C1 DE EUSKERA EN JASO

EXAMENES C1 DE EUSKERA EN JASO

Las pruebas  para la obtención del certificado C1 de la Escuela Oficial de Idiomas tuvieron…
JASO IKASTOLA SE SUMA AL AUTOCONSUMO CON PLACAS FOTOVOLTÁICAS

JASO IKASTOLA SE SUMA AL AUTOCONSUMO CON PLACAS FOTOVOLTÁICAS

JASO IKASTOLA ha dado un paso más en su compromiso con la sostenibilidad y, en…
ENDECÁLOGO “BIHAR”, LAS IKASTOLAS CONSTRUYENDO NUESTRO FUTURO

ENDECÁLOGO “BIHAR”, LAS IKASTOLAS CONSTRUYENDO NUESTRO FUTURO

Bihar es una iniciativa que presentamos las Ikastolas hace ya más de un año, concretamente…